Tudem güvencesi ve uzmanlığıyla hazırlanan 1. Sınıf Okuma Yazma Seti ile okumayı öğrenmek de öğretmek de artık çok kolay! Öğretim programındaki son değişikliklere göre hazırlanan Okuma Yazma Seti, birçok ilke imza atmayı başardı. 35 parçadan oluşan Okuma Yazma Seti’nde; okuma yazma fasiküllerinden tekrar çalışmalarına, matematik defterinden hızlı okuma kitapçığına, akıl oyunlarından kılavuz çizgili yazı defterine, okuma kitapçıklarından interaktif DVD’ye kadar zengin bir içerik sunuluyor.

Öğretmenler için hazırlanan özel çantalı sette ise öğrenci setine ek olarak, Öğretmen Kitabı ve rulo kutu içerisinde okuma yazma öğretiminde öğretmenlerimizin işini kolaylaştıran önemli afiş ve dokümanlar bulunuyor. Taşınabilir bellek olarak setle birlikte verilen, akıllı tahta uyumlu Akıllı Asistan AKAS, okuma yazma öğretiminde öğretmenlerimizin en büyük yardımcısı olma özelliğini taşıyor.

OKUMA YAZMA SETİ

Okuma yazma öğrenimi ve öğretimini kolaylaştıran sette yer alan zengin içerikler, materyaller ve teknoloji desteğine ilişkin merak edilen her şey bu katalogda.

PDF İNDİR | ÖNİZLEME