Tudem Yayın Grubu Haziran 2019 Haber Bülteni
 
 
Tudem Yayın Grubu Haziran 2019 Haber Bülteni
 
 

                                                                                   İki dudak arası bir zaman
                                                                                   Göz göze geldikse geçerken
                                                                                   Mayıs’la Haziran arasında…

Değerli şair Necati Cumalı’nın da dediği gibi, iki dudak arası bir zaman mayısla haziran arasında… Mis gibi erguvan kokuları eşliğinde ruhumuzu ve enerjimizi yenilediğimiz bir ayın ardından, sarı sıcaklara merhaba demenin heyecanını yaşıyoruz. Bayram coşkusuyla gelen haziran ayı, nice müjdeli haberi de beraberinde getiriyor. Karne heyecanı, tatil planları, yaz okumaları derken içimiz içimize sığmıyor. Tek dileğimiz yaz aylarının göz açıp kapayıncaya kadar geçmemesi. Zira okunacak kitaplarımız, gezip görecek yerlerimiz var…

Haziran ayında Tudem ailesine iki yeni yazar katılıyor. Itır Arda, Aheste - Gariplikler Adası'nda oyunbaz bir denizcinin, teknesiyle sürüklendiği garip bir adada başından geçen komik olayları anlatıyor. Aygül Bahar Yılmaz ise Akıl Fikir Kitabım'la çocukların yaratıcılığını gıdıklayıp sürekli yeni şeyler üretmeye teşvik ediyor. Öte yandan, Bloktest’in yayımladığı Tatil Kitapları, ilkokul düzeyindeki çocuklara yıl boyunca okulda edindikleri bilgileri çeşitli etkinliklere pekiştirme imkânı sunuyor. Yepyeni haberlerle gelecek ay buluşmak üzere. Kitaplarla kalın…

 

 
Tudem Yayın Grubu Haziran 2019 Haber Bülteni
 
 
Tudem Yayın Grubu Haziran 2019 Haber Bülteni
 
 

Tudem Yayın Grubu’nun 26. Bayi Toplantısı büyük bir coşkuyla gerçekleşti

Tudem Yayın Grubu 26. Bayi Toplantısı, 2-5 Mayıs 2019 tarihleri arasında, Bodrum Kefaluka Resort Hotel’de düzenlendi. 400’ün üzerinde davetlinin katıldığı toplantıda, Tudem’in yeni eğitim öğretim yılı için hazırladığı yayınlar tanıtıldı, satış ve pazarlama eğitimleri verildi. Devamı...

 
 
 
Tudem Yayın Grubu Haziran 2019 Haber Bülteni
 

Tudem yazarları Doğa Koleji 4. Yaratıcı Yazarlık Festivali’ne konuk oldu

Doğa Koleji’nin gelenekselleşen Türkiye Geneli Yaratıcı Yazarlık Festivali'nin dördüncüsü, 30 Nisan-3 Mayıs tarihleri arasında Antalya’nın Manavgat ilçesinde düzenlendi. Aralarında Tudem Yayın Grubu’nun sevilen yazarlarından Habib Bektaş, Toprak Işık ve Pelin Güneş’in de bulunduğu 15 yazarın eğitmen olarak görev aldığı festivalin açılışı Yalvaç Ural tarafından gerçekleştirildi. Eğitimin, kültürel ve sportif faaliyetlerle iç içe geçtiği zengin bir programa sahip olan festivale Türkiye’nin dört bir yanından 600’ü aşkın öğrenci katıldı. Çocuklar, festival kapsamında düzenlenen yaratıcı yazma atölyeleri ve seminerlerinde Türkçeyi doğru, etkili ve güzel kullanma becerilerini artırdılar. Coşkulu anlara tanıklık eden festival görkemli bir sertifika töreniyle sonlandı.

 
 
 
Tudem Yayın Grubu Haziran 2019 Haber Bülteni
 

Tudem Yayın Grubu, Uniqkids İzmir'de ebeveynler ve eğitimcilerle buluştu  

Tudem Yayın Grubu, 25-26 Mayıs tarihlerinde İzmir'de gerçekleştirilen Uniqkids İzmir Çocuk Eğitimi günlerine katıldı.

Etkinlik, okul öncesi ve ilkokul çağındaki çocukların akademik, kültürel, sosyal ve sportif gelişimi konularında faaliyet gösteren kurum ve kuruluşları ebeveynlerle bir araya getirdi. 

Tudem yazarlarından Prof. Dr. Selahattin Dilidüzgün ve Mavisel Yener de Uniqkids'in konukları arasında yer aldı. Etkinlik kapsamında Prof. Dr. Dilidüzgün "Çocuklar okudukça...", Mavisel Yener ise "Çocuğumuzun okuma koçu olmak..." isimli söyleşilerde anne-babalar ve eğitimcilerle bir araya geldi.

 
 
 
Tudem Yayın Grubu Haziran 2019 Haber Bülteni
 

Desen Yayınları, Ankara Comics & Art Festival’deydi

2016 yılından beri Kadıköy Moda’da düzenlenen İCAF (İstanbul Comics & Art Festival), Ankara Comics & Art Festival adıyla ilk kez Ankaralı çizgi severlerle buluştu. 25-26 Mayıs tarihlerinde Bilkent Center’da düzenlenen festivalde; çizgi roman ve illüstrasyon stant ve sergileri, atölye çalışmaları, seminer ve söyleşiler olmak üzere, şehir, çizgi dünyası ve farklı sanat disiplinlerini bir araya getiren zengin bir program seçkisi sunuldu. Ankara’nın yanı sıra çevre il ve ilçelerden on binlerce sanatsevere ulaşan ACAF kapsamında stant açan Desen Yayınları, çizgi roman, grafik roman, sessiz kitap ve karikatür türlerinde okurlarla buluşturduğu kitaplarıyla büyük ilgi gördü.

 
 
 
Tudem Yayın Grubu Haziran 2019 Haber Bülteni
 

Çocuklara ve gençlere okuma kültürü kazandırmanın yolları konuşuldu

Yıl boyunca, Türkiye’nin dört bir yanında öğretmenler ve eğitimciler için kazanım odaklı konferans, panel ve seminer etkinlikleri düzenleyen Tudem Yayın Grubu, 25 Mayıs Cumartesi günü, Adana Altıneller Okulları’nda okuma kültürüne yönelik özel bir konferans gerçekleştirdi. Başta Adana ve Mersin olmak üzere çevre il ve ilçelerden anaokulu, ilkokul ve ortaokul öğretmenlerinin yoğun ilgi gösterdiği konferansta; akademik çalışmalarıyla çocuk edebiyatımıza bakışımızı değiştiren Prof. Dr. Sedat Sever ile Tudem yazarlarından Habib Bektaş ve Toprak Işık konuşmacı olarak yer aldı. “Deyim ve Atasözleriyle Öyküler”, “Çocuk, Genç ve Okuma Kültürü”, “Sözcüklerle Düşünme Serüveni” ve “Sanatsal Uyaranlarla Dil ve Düşünce Eğitimi” olmak üzere dört ana başlığın gündeme getirildiği konferans, sertifika dağıtımı ve imza töreniyle sona erdi.

 
 
 
Tudem Yayın Grubu Haziran 2019 Haber Bülteni
 

Tudem Yayın Grubu, Malatya ve Kocaeli Kitap Fuarlarında okurlarıyla buluştu

Tudem Yayın Grubu, mayıs ayında  Malatya ve Kocaeli Kitap Fuarlarına katıldı. Fuarlar kapsamında Çiğdem Gündeş, Elif Yonat Toğay, Güldem Şahan, Ferda İzbudak Akıncı ve Miyase Sertbarut edebiyatseverlerle buluştu. 

Tudem Yayın Grubu bünyesindeki Tudem Edebiyat, Uçanbalık, Delidolu ve Desen markalarının her yaştan okura hitap eden kitaplarının yanı sıra, Tudem Eğitim ve BlokTest'in müfredata göre güncellenen yeni kaynak kitapları da fuarlarda öğrenciler, eğitimciler ve veliler tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.

 
 
 
Tudem Yayın Grubu Haziran 2019 Haber Bülteni
 

Tudem Beşiktaş Kitabevi’nde çizgi film atölyesi

GSD Eğitim Vakfı Bahçelievler İlkokulu öğrencileri, geçtiğimiz günlerde Tudem Beşiktaş Kitabevi’ni ziyaret ederek, çizgi film senaristi, yazar Beyza Akyüz’le bir araya geldi. “Harezmi Eğitim Modeli”ni yaygınlaştırma etkinlikleri kapsamında düzenlenen atölyeye seksene yakın öğrenci katılım gösterdi. Akyüz’ün, Uçan Fare ile Hayalet Hayri serisinden yola çıkarak tasarladığı “Çizgi Film Atölyesi”nde bir araya gelen öğrenciler, zihinlerinde oluşturdukları kısa öyküleri, on küçük kutucuğun yer aldığı film şeritlerine resmederek basit bir çizgi film denemesinde bulundular. Etkinlik, çocukların doldurduğu film şeritlerinin el yapımı bir çizgi film makinesinde gösterilmesiyle sona erdi.

 
 
 
Tudem Yayın Grubu Haziran 2019 Haber Bülteni
 

Tudem İstanbul bayileriyle keyifli bir iftar buluşması

Tudem Yayın Grubu İstanbul bayileri, 23 Mayıs Perşembe günü, Florya Ziya Şark Sofrası’nda düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi. İstanbul’un otuz dokuz ilçesinden yüze yakın bayi ve çalışanının buluştuğu iftar yemeğinde bayiler gelecek sezon çalışmalarıyla ilgili fikir alışverişinde bulundu. 

 

 
Tudem Yayın Grubu Haziran 2019 Haber Bülteni
 
 
Tudem Yayın Grubu Haziran 2019 Haber Bülteni
 
 

Yazarımız Aytül Akal sizin için seçti:

Kırmızı Ayakkabı

Resimli kitaplara bayılırım. Öyküsüyle, resimleriyle okurunun düşüncelerinde yeni öykülerin kapısını aralarlar. Birbirinden güzel kitaplar arasından Çiğdem Gündeş’in yazdığı, Mavisu Demirağ’ın resimlediği Kırmızı Ayakkabı’yı seçişim bu yüzden. 

Her çocuğun, diğer her şeyden ayrı tuttuğu bir eşyası vardır ya; bir oyuncak, bir giysi, bir yastık belki… Kırmızı ayakkabı, işte o çok sevilen nesneyi simgeliyor. Kitabın sayfalarını açtığınızda ikilemelerle, yansımalı sözcüklerle zenginleşen şiirsel bir metin çıkıyor karşınıza. Pırıl pırıl, gurul gurul, teker teker, çıtır pıtır… Renkleriyle, sesleriyle, kokularıyla, kitap hemen sarıp sarmalıyor okurunu.

Ah o yaramaz şey. Nerelere gizlenmiş acaba? Küçük kız öykü boyunca kırmızı ayakkabısının tekini ararken, okurlarını da oradan oraya sürüklüyor ardı sıra. Karşılaştığı canlılara, kırmızı ayakkabısının tekini soruyor. Çiçek sulayan teyze, çalı çırpı toplayan kırlangıç, kıpır kıpır yıldızlar; hiç kimse mi görmemiş kırmızı ayakkabıyı?

Aha ha, gören biri var. Hem de her sayfada... Kim mi? Öyküyü ona okuduğunuz tatlı çocuk! Üç yaş ve üstüne seslenebilen bu sevimli öykü, ressamın her sayfaya gizlediği sürpriziyle de yeni öykülere yolculuk yapıyor.

Zaten nitelikli resimli kitapların büyüsü, her okunduğunda, yeni öykülere dönüşmesi değil mi? Katman katman okunacak bu kitabın son sayfasında yazar “Sence bu kimin yolculuğu?” diye soruyor. İşte bakın, yeni bir öykü daha çıktı karşımıza, her okurla değişen, farklılaşan…

 

 
Tudem Yayın Grubu Haziran 2019 Haber Bülteni
 
 
 
Tudem Yayın Grubu Haziran 2019 Haber Bülteni
 

SEN de OKU ile okuma macerası

SEN de OKU koleksiyonu, sade ve anlaşılır dili, renklendirilmiş sayfaları, disleksi dostu yazı tipi, harfler, satırlar ve paragraflar arası bırakılan ferah boşlukları, birbirinden ilgi çekici ve eğlenceli öyküleriyle çocukları edebiyatın keyifli dünyasına yaklaştırıyor.

 

 
Tudem Yayın Grubu Haziran 2019 Haber Bülteni
 
 
 
Tudem Yayın Grubu Haziran 2019 Haber Bülteni
 


"Hayat bir kumarsa insan tarihinden ne umabilir?"

Emre Erbatur, Clarke'ın Doru Tayları'nı BirGün Kitap'ta inceledi. 

 
 
 
Tudem Yayın Grubu Haziran 2019 Haber Bülteni
 


"Hayalden kaleler vakti"

Ece Erdoğuş Levi, Hayalden Kaleler'i Kitapsever Dergi'de değerlendirdi. 

 
 

• Esra Karadoğan, Zenginliklerimiz'i bilmekvaktidir.com'da inceledi: "İsmiyle müsemma bir kitapçının zaman içindeki değişimi"

• Dimitris Sotakis, 9 Eylül Gazetesi'nden Sinan Keskin ile kitapları ve edebiyat anlayışı üzerine söyleşti: "Birbirimizi tanımıyoruz"

• Seray Denk, Beşinci Çocuk'u Kitapsever Dergi için inceledi: "Bir aile hikâyesi"

• Esra Yalazan, Zenginliklerimiz'i AhvalNews'e yazdı: "Cezayir’de bir kitapçının-yayıncının hikâyesi"

• Feryal Saygılıgil, Beşinci Çocuk'u İyi Kitap'ta değerlendirdi: "Harriet'ın suçu"

• Yenal Bilgici, Romanyalıyı Yiyen Yamyam'ı Kitapsever Dergi'de inceledi: "Her şeyin bir fiyatı var mı?"

• Ayşen Güven, Beşinci Çocuk'u Posta Kitap'a yazdı: "Kutsal ailenin iki yüzü"

• Mehmet Erkurt, Evvel Zaman İçinde Dünya'yı iyikitap.net'te değerlendirdi: "İnsanın ve dünyanın kayıp ruh parçaları"

• Nilay Özer, Âşıklar ve Diğer Şeyler'i Kitapsever Dergi'de inceledi: "Çocukluğum ve diğer şeyler"

Elif Şahin Hamidi, Kimi Uçar Kimi Koşar'ı İyi Kitap'ta değerlendirdi: "Uçanla da, koşanla da, yüzenle de gezerim"

 • Koray Avcı Çakman, yeni kitabı Dere Tepe Efsane'yi Sözcü Kitap'a anlattı: "Efsane dolu Anadolu"

• Karin Karakaşlı, Anya'yı Beklerken'i İyi Kitap'a yazdı: "Hayatın ve çocukların savaşla imtihanı"

• Aynur Kolbay, Dinozorun Ayak Sesleri'ni egitimpedia.com'un "Haftanın Kitapları" köşesinde tanıttı.

 

 
Tudem Yayın Grubu Haziran 2019 Haber Bülteni
 
 
Tudem Yayın Grubu Haziran 2019 Haber Bülteni
 
 

Perakende satış yöneticilerimizden Gürkan Kanmaz sizin için seçti:

Gecen Gündüzüm Olsa

Alman çocuk ve gençlik edebiyatının sevilen yazarlarından Andreas Steinhöfel bizleri bir kez daha sımsıcak bir öykü ile selamlıyor.

Gecen Gündüzüm Olsa, dokuz yaşındaki bir çocuğun sevgi ve özlem duygularıyla yarattığı evrenine konuk ediyor okurlarını. Max ve dedesinin arasındaki güçlü bağa tanıklık ederken, sevdiklerimizle olan ilişkilerimizi anımsatan ve içtenlikle tebessüm ettiren bu kitap, yazarın alışılagelmiş üslubu ile son derece uyumlu bir şekilde akıp gidiyor. Yaşanan tüm güzelliklere rağmen küçük kahramanımız boyundan büyük bir sorunla mücadele etmek zorunda kalıyor. Max’ın çok özlediği dedesi, epeydir yaşamını bir huzurevinde geçiriyor ve ne yazık ki hafızası biraz karışık... Bu sorun, Max'ın dedesi ile görüşmesine engel değil tabii ki. Üstelik, sevgili dostumuzun aklında hınzır bir plan var! Max'ın tek düşündüğü, dedesinin mutlu olmasını sağlayabilmek. Bir günlüğüne dahi olsa...

Kitabımızı çok fazla anlatmadan bir an önce edinip okumanızı öneriyorum. Bir kitap emekçisi olarak yıllardır kitap okurum. Çocuk edebiyatı ile de son birkaç yıldır yoğun bir şekilde ilgileniyorum. Rahatlıkla söyleyebilirim ki Steinhöfel’in diğer kitaplarını da zevkle okuyacaksınız. Ve en başından beri inandığım bir şey var ki o da, iyi kitaplar mutlaka okurlarını bir şekilde bulur.

Şimdiden keyifli okumalar dilerim…

 

 
Tudem Yayın Grubu Haziran 2019 Haber Bülteni
 
 

Sosyal medya aracılığıyla okurlarımızdan gelen yüzlerce paylaşım arasından birini seçtik. @emilianata'ya bu güzel fotoğraf ve değerlendirme için teşekkür ediyoruz. Bir sonraki bültenimizde hangi takipçimiz yer alacak, biz de merak ediyoruz.  

 
 
Tudem Yayın Grubu Haziran 2019 Haber Bülteni
 

 
Tudem Yayın Grubu Haziran 2019 Haber Bülteni
 
 
Tudem Yayın Grubu Haziran 2019 Haber Bülteni
 
 

Yaz tatilinde kitap okumak gibisi yok!

Bizler için yaz tatili demek, daha çok kitap okumak demek. Evde, bahçede, parkta, kumsalda, hatta sokaklarda herkes kitap okusun, yaz tatillerini kitaplarla renklendirsin istiyoruz. Bunu dileyen sadece biz değiliz kuşkusuz. Yazarlarımız da bizlerle hemfikir olacaklar ki her biri Tudem Yayın Grubu kataloğundan harika kitap önerilerinde bulundu. Dilek Yardımcı, Elif Yonat Toğay, Ferda İzbudak Akıncı ve Mehmet Atilla'nın sizin için seçtiği kitapları görmek için tıklayın...

 

 
Tudem Yayın Grubu Haziran 2019 Haber Bülteni
Tudem Yayın Grubu Haziran 2019 Haber Bülteni
 
 
 
Mayıs ayında yayımlanan kitaplarımızı incelemek için tıklayın.
 
Mayıs ayındaki tekrar baskılarımızı incelemek için tıklayın.
 

 
Tudem Yayın Grubu Haziran 2019 Haber Bülteni
 
 
Tudem Yayın Grubu Haziran 2019 Haber Bülteni
 
 

Yaz tatiline çıkmadan mutlaka Tudem Kitabevlerine uğrayın

Okulların kapanmasına sayılı günler kala, pek çok öğrenci yaz okuması listelerini hazırladı bile çoktan. Kimileri öğretmenlerinin önerdiği, kimileriyse arkadaşlarının mutlaka oku dediği kitapların tadını çıkaracak tatil boyunca. Peki, ya henüz karar vermeyenler? Yaz tatili kitapsız geçer mi hiç? Tom Gates’in eğlenceli dünyasıyla tanışmadan, Süper Çocuklar’la serüvenden serüvene koşturmadan ya da Aheste ile engin mavilere dümen kırmadan geçmez şu uzun tatil günleri! Siz siz olun, bavulunuzu hazırlamadan mutlaka İstanbul Beşiktaş ve Kadıköy, Ankara Kızılay ve İzmir Alsancak'taki Tudem kitabevlerine uğrayın. Hem çocuklar, hem gençler hem de yetişkinler için yayına hazırladığımız yüzlerce kitabın arasında elbet ilginizi çekecek birkaç başlık çıkacaktır. Yaz boyunca Tudem kitabevlerinde buluşmak dileğiyle…

 

 
Tudem Yayın Grubu Haziran 2019 Haber Bülteni
 
 
 
Tudem Yayın Grubu Haziran 2019 Haber Bülteni
 

Yok böyle ada! Yoksa var mı?..

Itır Arda’nın kaleme aldığı Aheste - Gariplikler Adası, akıl almaz gibi görünen olayların kimi zaman sanıldığından çok daha akla yatkın gelebileceğini gözler önüne seren bol sürprizli bir denizci macerası.

Okurlarını, fışır fışır dalgaların üzerinde eğlenceli bir serüvene çıkaran bu neşeli kitap; oyunbaz bir denizcinin, teknesiyle sürüklendiği garip bir adada başından geçen ilginç ama bir o kadar da komik olayları anlatıyor.

 
 
 
Tudem Yayın Grubu Haziran 2019 Haber Bülteni
 

İşte yaz tatili için aradığın kitap!

Söylesenize, hangi kitap size kendi okulunuzu tasarlatabilir ya da sizi bale yapan bir kediyle tanıştırabilir ki?

Aygül Bahar Yılmaz’ın yazıp, Güneş Bloedorn’un resimlediği Akıl Fikir Kitabım, yaz tatili boyunca evde, parkta, bahçede, plajda her yerde yanınızda taşımak isteyeceğiniz bir etkinlik kitabı.

Bilimden sanata, edebiyattan sinemaya onlarca farklı konu üzerine düşünmeye, araştırmaya, yazmaya ve çizmeye teşvik eden bu etkileşimli kitap, çocukların yaratıcılığını gıdıklayıp sürekli yeni şeyler üretmeye yüreklendiriyor.

 
 
Tudem Yayın Grubu Haziran 2019 Haber Bülteni
 
 
 
Tudem Yayın Grubu Haziran 2019 Haber Bülteni
 

Atasözleri kadınlar hakkında ne söylüyor?

Mineke Schipper'in "Dünyamızda konuşulan çeşitli diller kadınlar hakkında ne söylüyor?" sorusuyla yola çıktığı Bir Kemikten Bin Söze: Dünya Atasözlerinde Kadın adlı kapsamlı ve öncü çalışması, Delidolu'nun kurmaca dışı kitap koleksiyonunun #DünyayıOkumak temalı alt dizisindeki yerini alıyor.

240 dilin sözlü ve yazılı kaynaklarındaki 15 binden fazla atasözünü inceleyen Schipper bu çalışmasında, atasözlerindeki eril bakışı, erkek egemen kültürün izlerini, erkek ayrıcalıklarını ve üstünlüklerini pekiştiren evrensel yapıyı gözler önüne seriyor. Bunu yaparken, kadın bedenine, güzelliğine, cinselliğine, kadınların çocukluk, gençlik ve yetişkinlik evrelerine, aşklarına, doğurganlığına, "kadın işi" dediğimiz işlere ve pek çok diğer temaya odaklanan atasözlerini cinsiyet körü olmayan bir yaklaşımla ele alıyor.  

 
 
 
Tudem Yayın Grubu Haziran 2019 Haber Bülteni
 

John Wyndham okurlarına müjde

Delidolu, bilimkurgunun altın çağının kült yazarı John Wyndham’ın eserlerini Türkçeye kazandırmaya devam ediyor.  

İki kez beyazperdeye de uyarlanan Midwich’in Guguk Kuşları, kendisinden daha üstün bir yaratımla karşılaşan insanın vereceği tepkiyi ve yaşayacağı korkuyu, tedirgin edici bir üslupla anlatıyor.

John Wyndham, küçük kasaba ahlakından dünya ve evren siyasetine kadar her şeyi sorguladığı romanında, alışılagelmiş üslubundan ve korku salan atmosfer yaratmaktan da vazgeçmiyor; 60 yıllık, şarap gibi bir anlatıyla, çağının çok ötesine bakıyor...

 
 
Tudem Yayın Grubu Haziran 2019 Haber Bülteni
 
 
Tudem Yayın Grubu Haziran 2019 Haber Bülteni
 
 

Erken öğrenmeye dair her şey Uçanbalık'ta

Okul öncesinde çocukların öğrenme, keşfetme ve gelişim süreçlerini destekleyen yayınlarıyla dikkat çeken Uçanbalık, yeni eğitim ve öğretim yılını 4 ayrı erken öğrenme setiyle karşılıyor. 

Okul öncesi eğitimde yeni bir yaklaşım sunan ve avantajlı fiyatıyla dikkat çeken Öğrenmeyi Seviyorum Seti60 ay ve üzeri çocukları incelemeye, düşünmeye ve yapmaya yönlendiren 60+ Erken Öğrenme Seti48 ay ve üzeri çocukları bulmaya, keşfetmeye ve öğrenmeye yüreklendiren 48+ Erken Öğrenme Seti36 ay ve üzeri çocukların bakma, görme ve anlama süreçlerini destekleyen 36+ Erken Öğrenme Seti erken öğrenme çağındaki çocukların ihtiyaç duyduğu her şeyi içeriyor.  

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretim Programının yanı sıra Reggio Emilia (Recyo Emilya) yaklaşımı, PYP gibi ulusal ve uluslararası yöntemler ile beyne dayalı öğrenme ilkeleri esas alınarak hazırlanan setleri daha yakından tanımak için tıklayın...

 
 
 
Tudem Yayın Grubu Haziran 2019 Haber Bülteni
 

BlokTest'ten tatili eğlenceye dönüştüren kitaplar

BlokTest'in ilkokul öğrencileri için hazırladığı Tatil Kitapları renkli ve çok yönlü içeriğiyle tatili eğlenceye dönüştürüyor. Bilim ve teknolojiden yemek tariflerine, akıl oyunlarından çiziktir sayfalarına kadar çok renkli içerikler sunan BlokTest Tatil Kitapları'nda öğretim programlarına uygun olarak hazırlanmış testler, İngilizcenizi geliştirmenize yardımcı sayfalar, keyifle okunan öyküler, masallar ve anne baba yönlendiricileri yer alıyor. Ayrıntılı bilgi için tıklayın...

 
 
Tudem Yayın Grubu Haziran 2019 Haber Bülteni
 
 
 
Tudem Yayın Grubu Haziran 2019 Haber Bülteni
 

İyi Kitap'ın 115. sayısı yayımlandı

Türkiye’nin tek çocuk ve gençlik edebiyatı dergisi olan İyi Kitap'ın yeni sayısı yayımlandı. 2009 yılından bu yana kesintisiz yayımlanarak bir edebiyat dergisi için yakalanması zor bir başarıya imza atan İyi Kitap'ın 115. sayısı yine birbirinden güzel kitaplar ve inceleme yazılarıyla dolu. 

Tudem Yayın Grubu bünyesinde çıkarılan ve ücretsiz olan İyi Kitapwww.iyikitap.net, Issuu ve Magzter üzerinden de okuyabilir, dilerseniz pdf olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. 

İyi Kitap ile ilgili güncel bilgilerden haberdar olmak için ise derginin sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. 

 

 
Copyright © 2019, Tudem Yayın Grubu, tüm hakları saklıdır.
Bu e-posta, Tudem Yayın Grubu iletişim listesine kayıtlı olduğunuz için gönderilmiştir. 

TUDEM YAYIN GRUBU
1476/1 Sokak No:10/51 35220 Alsancak, Konak / İzmir
Tel: 0(232) 463 46 40 Faks: 0(232) 464 11 73
www.tudem.com 
 
 
Tudem Yayın Grubu Haziran 2019 Haber BülteniTudem Yayın Grubu Haziran 2019 Haber BülteniTudem Yayın Grubu Haziran 2019 Haber BülteniTudem Yayın Grubu Haziran 2019 Haber BülteniTudem Yayın Grubu Haziran 2019 Haber Bülteni
 
 
#FOOTERALT#