Seran Demiral

BİYOGRAFİ

1989 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 2007’de Kadıköy Anadolu Lisesi’nden, 2011’de Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık bölümünden mezun oldu. 2005’te Münzevi, 2007’de Hissizleşme, 2014’te de görme engelli gençlerin hayatını konu eden Parmak Uçları isimli eserleri yayımlandı. ''Filozof Çocuklar Kulübü'' adlı dört kitaplık serinin yeniden düzenlenmesiyle ''Kafası Karışıklar'' ortaya çıktı. Aynı zamanda bilimkurgu ve distopya gibi türlerde yazmayı sürdüren Demiral’ın Hayat Üretim Merkezi isminde bir bilimkurgu romanı ve çeşitli antolojilerde yayımlanmış öyküleri vardır. Kurgu yazarlığının yanı sıra, Mimar Sinan Üniversitesi Sosyoloji bölümünde doktora eğitimine devam etmekte, yaşamını çocuklarla güzelleştirmekte ve başka hayatların olanaklarını çocuklarla aramaktadır.

Seran Demiral'la"Tartışmacılar Kulübü'ne Hoş Geldiniz!"

Büyüme, kişilik oluşturma ve kendini keşfetme sürecinde sorularına yanıt arayanların düşünsel yolculuklarına rehberlik eden “Kafası Karışıklar” serisinden hareketle, gençleri sanal bir sınıf ortamında buluşturan, ezber bozan bir çevrimiçi tartışma kulübü etkinliği.

PDF İNDİR

Seran Demiral'la"İçinizdeki Müziğe Kulak Verin"

Anneanneden toruna, üç farklı kuşağı müziğin birleştirici gücüyle buluşturan Likya’nın Şarkısı’yla ilişkilendirilmiş etkileşimli bir müzikal söyleşi.

PDF İNDİR

KİTAPLAR

Kafası Karışıklar 2 - Bizden Dünyaya

Seran Demiral

TUDEM EDEBİYAT

Kafası Karışıklar - Benden Bize

Seran Demiral

TUDEM EDEBİYAT

Hatırla

Seran Demiral

TUDEM EDEBİYAT

Likya'nın Şarkısı

Seran Demiral

TUDEM EDEBİYAT

Parmak Uçları

Seran Demiral

TUDEM EDEBİYAT